• MAJ 2022

• DZIEŃ MAMY I TATY

Na ten dzień przedszkolaki i ich rodzice czekają cały rok. Po wielu próbach, dzieci wykonały przepiękny występ. Były tańce, piosenki, wiersze- to wszystko w podziękowaniu dla wspaniałych Rodziców za dobro i serce okazywane codziennie oraz za najpiękniejszą, najszczerszą miłość.
              Nie mogło zabraknąć  upominków własnoręcznie wykonanych przez dzieci .
              Rodzicom jeszcze raz życzymy wszystkiego co najlepsze w tym wspaniałym dniu.
            • Przygotowania Pszczółek do Dnia Mamy i Taty- rysowanie portrecików, przygotowanie laurek, podarunków...

• Teatrzyk Magik- 25.05.2022 r.

Dziś  do przedszkola przyjechał teatr profilaktyczny „Magik” z Białegostoku z przedstawieniem pt. "Bezcenne skarby". Wszystkie grupy przedszkolne poznały historię Agatki i Piotrka, którzy w skutek niefortunnych zdarzeń zgubili się. Na szczęście na swej drodze spotkali Babcię Jagę, która pomogła dzieciom odnaleźć najważniejsze skarby – przyjaźń, rodzinę oraz miłość do ojczyzny.

• Kolejna Pszczółka skończyła siedem lat. Gabrysi życzymy wszystkiego co najlepsze, dużo zdrowia i uśmiechu na co dzień.

• Dziś wraz z kolegami i koleżankami z przedszkola swoje 7 urodziny obchodził Miłosz z grupy „Pszczółki”. Wspólnie zaśpiewaliśmy Miłoszowi „Sto lat” i złożyliśmy życzenia :)

• PAMIĘTAMY

Dziś, 18 maja świętowaliśmy 102. urodziny Świętego Jana Pawła II, który zostawił w sercu każdego człowieka- piękno Boga i wiele dobra. Z tej okazji spotkaliśmy się wszyscy w naszym "kąciku papieskim", aby zaśpiewać ulubioną piosenkę Jana Pawła II- „Barkę”.

• Praca plastyczna Pszczółek

Plastikowe nakrętki dostarczają nam niezliczonych możliwości kreatywnej twórczości i zabawy. Pszczółki skorzystały z tej możliwości i wykonały piękne prace plastyczne. Sami zobaczcie ;)

• 16 maja nasze przedszkolaki wykonały ostatnie zadanie z Ekokulturalnego Przedszkola- Mobilną kuchnię błotną. Zabawa sprawiła wszystkim wiele radości oraz dostarczyła dużo doznań sensorycznych. Brudne dziecko to szczęśliwe dziecko ;)

• Zajęcia Pszczółek wokół kręgu tematycznego "Strażnicy książek".

• 11 maja Julka obchodziła swoje  urodziny razem z kolegami i koleżankami z przedszkola. Było radośnie i kolorowo. A Julce życzymy samych cudownych chwil, beztroskiej radości i uśmiechu na każdy dzień.

• Dziś swoje urodzinki świętował Ksawier. Jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego! Sto lat!

• 8 maja obchodzony jest Dzień Bibliotekarza i Bibliotek. Z tej okazji  wszystkie grupy przedszkolne wybrały się do biblioteki szkolnej. Pani Kasia opowiedziała dzieciom czym jest biblioteka oraz na czym polega praca bibliotekarza. Przypomniała również przedszkolakom o zasadach korzystania z książek. Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze, umożliwiło dzieciom bezpośredni kontakt z książką oraz rozbudziło w nich zainteresowania czytelnicze. Na zakończenie wizyty wszystkie dzieci złożyły życzenia pani Kasi oraz wręczyły laurki. Serdecznie dziękujemy za możliwość uczestniczenia w zajęciach bibliotecznych oraz składamy życzenia wszystkim bibliotekarzom, którzy spełniają tę zaszczytną misję upowszechniania czytelnictwa i kultury słowa.

• 6 maja swoje urodzinki obchodziła Lilka. Z tej okazji życzymy samych radosnych dni i wspaniałej zabawy każdego dnia.

• 5 maja urodziny obchodził Witek. Życzymy Ci dużo zdrowia, szczęscia, wspaniałej zabawy każdego dnia.

• DZIŚ MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ STRAŻAKA. DZIĘKI UPRZEJMOŚCI PREZESA OSP W GRONOWIE ELBLĄSKIM PANA TOMASZA SOKOŁA, PRZEDSZKOLAKI MOGŁY DOWIEDZIEĆ SIĘ NA CZYM POLEGA PRACA STRAŻAKA, DOKŁADNIE OBEJRZEĆ SAMOCHÓD STRAŻACKI ORAZ SPRZĘT W NIM SIĘ ZNAJDUJĄCY. JESZCZE RAZ BARDZO DZIĘKUJEMY.

WSZYSTKIM STRAŻAKOM SKŁADAMY NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA. ŻYCZYMY, ABY TA TRUDNA PRACA BYŁA ŹRÓDŁEM SATYSFAKCJI ORAZ POWODEM DO DUMY, A UZNANIE SPOŁECZNE NIECH TOWARZYSZY WAM W CODZIENNEJ DZIAŁALNOŚCI.