• Europejski Tydzień Sportu Szkolnego - dołączyliśmy do święta ruchu!

• #BeActive #ESSDPoland

Europejski Tydzień Sportu jest inicjatywą Komisji Europejskiej mającą promować sport i aktywność fizyczną w całej Europie. Ta ogólnoeuropejska kampania realizowana pod hasłem: #BeActive.
            Tydzień Sportu to inicjatywa Komisji Europejskiej mającej promować sport i aktywność fizyczną w całej Europie.

Tegoroczna  IX edycja Europejskiego Tygodnia Sportu (European School Sport Day - ESSD) odbyła się w naszej szkole dniach od 25 do 30 września 2023 r. Sportowe rekordy biły klasy I - VIII. Przez kilka dni trwały rozgrywki w klasach IV - VIII i I-III, uczniowie próbowali swoich sił również w tańcu. Dodatkowo zostały przeprowadzone konkursy skoków na skakance, hula-hop, piłki ręcznej. Odbył się turniej wiedzy o sporcie, bieg terenowy połączony z zadaniami sportowymi.

Podczas spotkania podsumowującego wszyscy odtańczyli układ z Akademii Lamy, zaś 2 października uhonorowaliśmy najbardziej aktywnych sportowców, wyróżniających się w wybranych dziedzinach, nagrodami. Zostały one ufundowane przez Kierownika Biblioteki.
            Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy uczestniczyli w różnorodnych aktywnościach fizycznych, a także za   zaangażowanie w promowanie zdrowego stylu życia. Do zobaczenia za rok!.

Rozgrywki w klasach I-III

Bicie rekordów w klasach IV - VIII

Bicie rekordów w klasach i-III oraz IV - VIII

Rozgrywki klasowe, układ taneczny z Akademii Lamy